Kto sme?

U nás ste v dobrých rukách, sme partička kreatívcov a nadšencov, ktorí urobia pre váš úspech maximum, pomôžeme vám vybudovať online identitu a zapamätateľný vizuál. Ku každému projektu pristupujeme individuálne, pozorne vás počúvame a konzultujeme kroky, snažíme sa o vzájomné pochopenie a to všetko s ohľadom na vašu spokojnosť.
who_we_are

Ako to celé prebieha?

1. Krok

Kontaktujte nás

contact_us
Prvý krok je najdôležitejší, ale je to jednoduché, stačí len jeden email alebo telefonát, dohodneme si stretnutie a tým to všetko začína.

Osobné stretnutie

face_to_face_conversation
Pre detailné pochopenie vašich požiadaviek preferujeme osobné stretnutie na ktorom si spolu prejdeme vaše predstavy, navrhneme vlastné podnety, ušijeme projekt tak, aby ste boli spokojní a po našej následnej analýze vám do 5 dní vypracujeme cenovú ponuku.
2. Krok
3. Krok

Naceňujeme, diskutujeme, plánujeme

plaining_brainstorming_pricing
Usilovne pracujeme na vašom zadaní a nastavení celej stratégie, grafiky, marketingu a po ukončení celkovej analýzy projektu vás následne budeme informovať.

Druhé osobné stretnutie

presentation_second_meet
Po vypracovaní cenovej ponuky sa opätovne stretneme, odprezentujeme vám všetky výhody, silné aj slabé stránky webu a odhadovaný potenciál rastu, navrhneme kanály pre marketing.
4. Krok
5. Krok

Vaše rozhodnutie

your_result
Na základe našich stretnutí a prezentácie veríme, že sme tí praví na vybudovanie vašej značky a môžeme začať naplno pracovať na vašom projekte.
[contact-form-7 id="171" title="Contact form template"]

Zavolajte nám

Napíšte nám

Ochrana a spracovanie osobných údajov
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram