Tvoríme kvalitné weby

Mať v súčasnosti kvalitný web je samozrejmosť, pretože iba kvalitný web dokáže spolu s dobre nastaveným marketingom a SEO zvýšiť návštevnosť a pritiahnuť nových klientov. U nás ste na správnej adrese, môžete sa spoľahnúť, že váš web bude nielen krásny a moderný, ale najmä funkčný.
our_services

Čo ponúkame?

Firemná identita

company_identity
Dizajn predáva a preto sa zameriavame na služby, ktorých cieľom je budovanie firemnej identity, tvorby jasného a vecného vizuálu.

SEO

SEO
Pre vyhľadateľnosť webovej stránky vo vyhľadávačoch je dôležita tvorba SEO. Vieme vám poradiť, nasmerovať prípadne nastaviť váš web k lepším výsledkom vo vyhľadávačoch a zvýšiť tým vašu návštevnosť stránky.

Tvorba webstránok

websites
Jeden z prvých kontaktov klienta s vašou spoločnosťou, je webová stránka, ktorá musí byť v súlade s firemnou identitou a musí byť ľahko zapamätateľná, prehľadná a moderná. U nás ste na správnom mieste, tvoríme statické aj dynamické webové stránky, onepage weby, e-shopy, redizajnujeme staré weby na moderné.

Online marketing

online_marketing
Robiť biznis bez dobrého marketingu sa nedá, naším klientom pomáhame rásť v online priestore, po dôkladnej analýze tvoríme online kampane pre vyhľadávače a sociálne siete.

Dizajn a grafika

design
Navrhujeme logá, vizitky alebo grafické návrhy web stránok, stačí napísať email, dohodnúť si stretnutie a všetko dôležité doladíme osobne.

Copywriting

copywriting
Kvalitné blogy sú silným nástrojom k tomu, ako sa prepracovať vo výsledkoch vyhľadávania na vyššie pozície a zvyšovať tým návštevnosť a celkové povedomie o spoločnosti.
first_class_services

Prvotriedne služby

Dbáme na naše služby a snažíme sa vyhovieť požiadavkám klienta. Naša práca nekončí vyhotovením stránky, záleží nám na vašej spokojnosti, preto poskytujeme aj následný servis a jeho pravidelnú bezpečnostnú aktualizáciu.

Čím sa naša práca vyznačuje?

Profesionalita

Uvedomujeme si dôležitosť vzájomnej spolupráce, naša práca nesúvisí len so zadaním úlohy, ale vo veľkej miere konzultovaním s cieľom čo najlepšie nastaviť projekt.

Funkcionalita

Pre zážitok z prehliadania dbáme na jednoduché funkcionality, optimalizujeme rýchlosť načítavania stránky a jej dostupnosť na všetkých zariadeniach.

Unikátnosť

Robíme weby, ktoré na prvý pohľad zaujmú, dodržujeme grafickú líniu a konzistentnosť vďaka čomu sa zvyšuje povedomie značky a exkluzivita.

Transparentnosť

Dodržiavame dohody, ktoré si nastavíme na začiatku spolupráce, preferujeme otvorenú komunikáciu, férové jednanie a férové podmienky od začatia projektu.

Moderný dizajn

Robíme weby, ktoré sú lahodiace oku a užívateľsky prívetivé. Na dosiahnutie tohto výsledku využívame moderné grafické nástroje a buildre.

Servis

Po dokončení projektu naša práca nekončí. Vždy dostane od nás základný servis zahŕňajúci update kritických aktualizácií, opravu grafických, funkčných a responzívnych chýb v projekte.
[contact-form-7 id="171" title="Contact form template"]

Zavolajte nám

Napíšte nám

Ochrana a spracovanie osobných údajov
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram